Adana Relax Masajı

Adana Anka Masaj Spa Salonu Ana amacı bir çok masaj çeşidinde olduğu gibi gevşeme ve rahatlama sağlamaktır. Hafif dokunuşlar uygulanır ayrıca kaliteli hoş kokuya sahip masaj yağları tercih edilir. Detaylı bilgi ve konu için 0531 345 01 56 numaradan araya bilir randevunuzu oluştura bilirsiniz.

Ayrıntıları görüntüle
Adana Relax Masajı

Adana Anti Stres Masajı

Adana Anka Masaj Spa Anti Stres Masajı, yavaş ve ritmik yapılan bir masaj tipidir. Kasları gevşetici rahatlatıcı etkisi vardır. Yumuşak hareketlerle tepeden tırnağa kadar yapılan masaj sayesinde vücuttaki kas ve dokuların gevşemesi sağlanıyor. Detaylı bilgi ve konu için 0531 345 0156 numaradan araya bilir randevunuzu oluştura bilirsiniz.

Ayrıntıları görüntüle
Adana Anti Stres Masajı

Adana Bali Masaj

Adana Anka Bali masajı oldukça yaygın bir uygulamadır, bu nedenle kime en uygun olacağı belli değildir. Adana Anka Masaj Spa Salonu Kan dolaşımını iyileştirmek ve ağrıyla daha kolay baş edebilmek gibi sağlık yararlarının yanı sıra kilo vermeye de yardımcı olabilir. Stresi azaltmak, uykuyu iyileştirmek (en azından bazı insanlar için) ve ağrıyı sınırlamak için kullanılan bu […]

Ayrıntıları görüntüle
Adana Bali Masaj

Adana Anka Masaj Salonu

Adana Masaj Salonu Anka yılların vermiş olduğu tecrübeler ve deneyimli sertifikalı masözler ile sizlere en iyi hizmeti veriyoruz. Adana Derin Doku Masaj , Adana Taş Masaj , Adana Klasik Masaj , Adana Spor Masaj , Adana Bölgesel Masaj ve tüm masaj çeşitleri ile sizlere profesyonel hizmet veriyoruz.

Ayrıntıları görüntüle
Adana Anka Masaj Salonu